Secure rental softwareNa bezpečnosti nám záleží rovnako ako vám a robíme to dobre. HireHop používa automatizované nástroje na monitorovanie výkonu služby pre problémy 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bez dní voľna. Naše servery majú kompletnú nepretržitú bezpečnosť a údržbu s pokročilým monitorovaním, aby sa predišlo narušeniam špičkových technológií.

HireHop je hosťovaný na Amazon Web Services (AWS), čo je svetový najväčšia globálna infraštruktúra pre dáta a servery v hodnote okolo 3 biliónov USD; infraštruktúru takej veľkosti si nemohla dovoliť ani najväčšia svetová požičovňa. AWS používa NASA, banky, veľké spoločnosti a vlády na celom svete vďaka špičkovej bezpečnosti a službám, ktoré poskytuje.

Vaše údaje sú chránené a súkromné

Využívame mnohé z pokročilých bezpečnostných opatrení AWS, aby sme zachovali súkromie a ochranu všetkých vašich údajov. HireHop tiež každý rok prechádza a prechádza penetračnými testami (perové testy), čo znamená etickými hackermi pokúste sa preniknúť do systému, aby ste našli zraniteľné miesta, a prejdite okolo nás, len keď budú mať pocit, že sme v bezpečí.

Ubezpečili sme sa, že naše databázové servery sú chránené za pokročilými bránami firewall, takže aj v mimoriadne nepravdepodobnom prípade, že sa hackerovi podarí získať prihlasovacie údaje pre naše servery, stále nebudú môcť získať prístup kvôli bránam firewall.

Pripojenia k službe HireHop sú zabezpečené

HireHop používa vrstvu zabezpečených soketov (SSL, tiež známu ako HTTPS) s technológiou 128-bitového šifrovania . SSL chráni používateľov pred útokmi typu man-in-the-middle, ktoré môžu byť spustené z kompromitovaných alebo nezabezpečených sietí, a overuje to pri prihlásení do HireHops, nie ste presmerovaní na falošnú stránku.

HireHop používa dvojstupňové prihlásenie chránené heslom s obmedzenými pokusmi, ktoré sú vynútené pomocou čas vypršal. To vás chráni pred útokmi hrubou silou, pri ktorých hacker zaplaví náš server požiadavkami na prihlásenie, aby sa pokúsil zistiť, aké je vaše heslo.

Nikdy nezabudnete na zálohovanie údajov

HireHop vykonáva automatické denné zálohy, ako aj živé zálohy na serveroch umiestnených po celom svete, takže ak dôjde ku katastrofe v jednej krajine, vaše aktuálne údaje sú v prípade potreby dostupné aj v inej krajine.

HireHop má aj lokálne živé zálohy, ako aj ochranu proti pádu s replikáciami v iných AWS zóny dostupnosti. To znamená, že získate pohodlie pri HireHop zálohovaní a údržbe údajov bez námahu a náklady na to, aby ste to zvládli sami. Ak niektorý server vypadne, automaticky sa spustí iný server a nahradí ho, čím získate maximálnu možnú dobu prevádzkyschopnosti.

Chránime vás pred robotmi

HireHop automaticky zamietne používateľovi prístup, ak má pocit, že robot odosiela alebo požaduje údaje v mene užívateľa. Táto dodatočná vrstva ochrany zabraňuje robotom poškodiť alebo extrahovať vaše údaje v prípade úniku prihlasovacích údajov jedného z vašich používateľov. Funkcia HireHop tiež odhlási používateľa, ak sa ten istý používateľský účet pokúsi prihlásiť do iného a uistite sa, že nenecháte otvorený prístup na inom počítači. Viacfaktorovú autorizáciu (MFA) môžete použiť aj v HireHop, a to tak, že ju využijete s prihlásením Google, Xero alebo Microsoft.

Ceníme si súkromie

HireHop zabudováva súkromie do všetkého, čo robíme, pretože takto sa rozhodujeme rešpektovať našich zákazníkov. Dodržiavame prísny súbor pokynov a postupov na ochranu všetkých vašich súkromných informácií a údajov a nebudeme predávať, prenajímať ani zdieľať vaše informácie s tretími stranami na ich propagačné účely. Pre úplné zverejnenie našich postupov ochrany osobných údajov si prečítajte náš Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

HireHop je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni

HireHop je za posledné tri roky k dispozícii vo viac ako 99,9 % prípadov. Je to preto, že sa spoliehame na redundantné servery a samoopravné systémy detekcie chýb. To znamená, že ak bude jeden server ovplyvnený alebo nedostupný, vaša služba to pravdepodobne neovplyvní, pretože sa automaticky spustí iný server, ktorý vám umožní pristupovať k vašim údajom online bez ohľadu na to, kde a kedy.

Vy určujete pravidlá

Môžete ovládať, ktorí používatelia môžu pristupovať k vašim údajom, čo môžu vidieť a čo môžu robiť. Každý používateľ v kategórii HireHop podlieha rôznym vami nastaveným povoleniam, ktoré vám umožňujú obmedziť práva každého užívateľa. Môžete dokonca obmedziť používateľa, aby sa mohol prihlásiť iba z určitej adresy IP, ako je adresa vo vašej kancelárii, čím sa zabráni prihláseniu mimo pracoviska.

Všetci sú braní na zodpovednosť

HireHop zaznamenáva prakticky každú transakciu vykonanú používateľom, ktorú nemožno vypnúť ani odstrániť . HireHop zaznamenáva každé prihlásenie používateľa a vždy, keď je to možné, zaznamenáva zmeny vykonané používateľa, ktorý vám poskytne podrobný audit trail.