Softvér by dnes mal byť intuitívny, so známym pracovným postupom, vzhľadom a štýlom. Pri dodržiavaní tohto princípu môžete softvér jednoducho používať bez toho, aby ste museli neustále odkazovať na príručku, volať o podporu alebo posielať zamestnancov, najmä nových, na školenia.

Zákazníci ako vy nám povedali, že sa chcú vyhnúť zdĺhavým školeniam pre každého nového člena personálu, a preto intuitívny softvér, ako je HireHop , umožňuje vašim zamestnancom sústrediť sa viac na podnikanie, než na zápasenie so softvérom.

Chceli sme, aby sa HireHop používal čo najjednoduchšie, so známym vzhľadom a štýlom každodenného softvéru. Ak softvérová spoločnosť sťažuje zobrazenie svojho softvéru v akcii na svojich webových stránkach, máte takmer zaručené, že nie je ľahko použiteľný ani výkonný. Sme si tak istí tým, aké jednoduché je používanie služby HireHop, že nižšie uvádzame niekoľko krátkych videí, ktoré vám ukážu, aké jednoduché je vykonávať rôzne úlohy v službe HireHop.

Ako na to Videá

Prejdite na domovskú stránku
Pridávanie akcií a aktív
Vytvorte úlohu
Pridajte položky do úlohy
Kontrola dostupnosti
Vytvárajte balíčky
Zahrnúť automaticky
Vytvorte virtuálne položky
Dokumenty
Vopred pripraviť
Jazykový editor
Spravovať používateľov
Zmeniť nastavenia
Kontrola zásob
Import údajov
Adresár
Odoslať dokumenty
Vytvárajte objednávky
Vytvárajte faktúry
Vyslať prácu
Prineste si prácu
Synchronizujte Xero
Synchronizujte QuickBooks
Vlastné polia
Hromadná fakturácia
Plánovač zdrojov

Aj keď je HireHop založený na cloude a používa sa z webového prehliadača, ako je Internet Explorer, Edge, Chrome alebo Safari, nevytvorili sme to, aby to vyzeralo a vyzeralo ako webová stránka, ale aby to vyzeralo a pôsobilo to ako softvér. softvérový produkt a očakávate, že sa bude cítiť ako taký, aký je. Systém využíva bežné ovládacie prvky a okná, rovnako ako by ste ich našli v softvéri na vašom počítači alebo tablete.

Zákazníci nám tiež povedali, že chcú prácu spracovať čo najrýchlejšie a najefektívnejšie, čím im ušetrí čas, zdroje a samozrejme aj peniaze. Intuitívne a známe rozhranie zaisťuje, že aj ten najzačiatočnejší používateľ počítača môže začať používať funkcie HireHop bez potreby školenia. HireHop je tiež rýchly a pohotový, zvyčajne robí úlohy rýchlejšie ako softvér na štandardnom počítači.

HireHop bol navrhnutý požičovňami, ako je tá vaša, pre požičovne a našou zásadou je pomôcť týmto spoločnostiam fungovať oveľa efektívnejšie a samozrejme im pomôcť zarobiť viac peňazí, čo robí iba HireHop.