Posledných pár mesiacov sme naozaj tvrdo pracovali na vývoji množstva nových a zaujímavých funkcií a funkcií, o ktoré sa s vami radi podelíme.

Pozrite si najnovšie aktualizácie nižšie!

Modul údržby

Modul údržby HireHop je nová obrazovka vhodná pre mobilné zariadenia, ktorá dielni umožní vidieť všetky svoje aktívne dielenské úlohy, poškodené položky, testy, služby a úlohy.

Môžete naskenovať jeden alebo viacero čiarových kódov alebo vybrať aktíva zo zoznamu a zaznamenať testy, služby a objednávky údržby alebo hromadne aktualizovať podrobnosti aktív, ako ich priraďovať na nové skladové položky alebo ich presun do iného skladu.

Modul Údržba je prístupný z položky Správa alebo cez tlačidlo ponuky v pravom hornom rohu ľubovoľnej obrazovky.

 

Stránky vhodné pre mobilné zariadenia

Spolu s modulom údržby bol aktualizovaný aj adresár, aby sa dokonale zmestil na váš chytrý telefón, čo vám umožní efektívnejšie spravovať vaše kontakty na cestách.

V blízkej budúcnosti sa môžete tešiť na ďalšie inovované obrazovky.

Zobraziť dopyty v časti Dostupnosť

Používatelia si teraz môžu na karte Dostupnosť zobraziť dopyty. Povoľte to v časti Vaše nastavenia.

Trvanie ceny položky

V Hire Stock Management teraz môžete nastaviť individuálne trvanie ceny pre každú cenovú skupinu A, B a C. To znamená, že cena A môže byť za deň, cena B za týždeň a cena C za mesiac, ak je to potrebné.

Povolenie pri nedostatku

Teraz je k dispozícii nové používateľské oprávnenie, ktoré používateľovi umožní umiestniť do zoznamu zásob iba položky, ktoré sú na sklade, čo znamená, že používateľ nemôže do úlohy pridávať nedostatky. Toto je možné nastaviť v časti Nastavenia-Používatelia-Ponuka-Povolenia používateľa alebo Povolenia roly používateľa a vytvoriť alebo upraviť skupinu.

Aktualizované prehľady

Aktualizovali sme prehľady vrátane prehľadov „Hire Stock Valuation“, „Využitie zásob“ a „Využitie zásob“ a mnohé ďalšie práve aktualizujeme.

Nový prehľad nominálneho príjmu

Tento nový prehľad analyzuje príjem z faktúr podľa nominálneho kódu. Prístup k tomuto prehľadu nájdete v časti Home-Reports-Nominal Income. Na zobrazenie účtovných prehľadov musíte mať správne povolenia.

Iný Stripe účet pre každý sklad

Ak používate Stripe, teraz môžete nastaviť iný Stripe účet pre každý sklad z Nastavenia spoločnosti.